O firmě

Čím se zabýváme?

Medisun profi s.r.o. je zaměřena na spotřební materiál, hygienický program a specializované výrobky včetně přístrojů pro gastroenterologii, endoskopii, dále pak na desinfektory a vyplachovače ložních mís a ucelený program lékařského mobiliáře pro operační sály, přípravny, laboratoře, sterilizace, kontejnery a podobně. Naše výrobky nově nabízíme i menším odběratelům prostřednictvím našeho e-shopu.

Historie firmy

 1. Společnost MEDISUN profi s.r.o. vznikla na základě více jako třicetiletých zkušeností v oboru v roce 2013. Nejprve jako servisní organizace a od října 2014 jsme se oficiálně stali součástí velké nadnárodní rodinné skupiny se silným zahraničním kapitálem BODY PRODUCTS Relax Pharma und Kosmetik GmbH a jako první v České a Slovenské republice zahajujeme prodej spotřebního materiálu pro zdravotnictví a průmysl pod značkou s chráněným logem MEDI-INN.
 2. Díky ekonomickému propojení, s nyní již mateřskou firmou, dokážeme dodávat materiál do všech typů lékařských a průmyslových zařízení.  Klienty s nepříznivou platební situací nevyjímaje.  Většinový vlastník pan Marcus Friemel je zárukou transparentnosti a ekonomické stability této skupiny výrobních podniků.
 3. Hlavní sídlo společnosti je nedaleko Kolína nad Rýnem ve městě Frechen, kde jsou hlavní sklady celé skupiny. Výborně zvládnutá logistika nám, i díky dalšímu velkoskladu v Linci, umožňuje výrazně snížit náklady na dopravu do našeho skladu v Brně, a tím můžeme tuto výhodu promítnout do koncových cen našich klientů a cílových zákazníků.
 4. Naše společné plány nám v dohledné době umožní vybudovat i další logistické centrum v Brně, které bude zásobovat Česko, Slovensko, Polsko a následně Maďarsko a splní tak předsevzetí celé skupiny.
 5. Vlastní laboratoře ve Frechenu nám umožňují vývoj a výrobu vlastních kosmetických a lékařských produktů. Vývoj a výroba medikamentů, generik a lékařské kosmetiky nám umožnila rychlý nástup do trhu s velmi příznivými cenami.
 6. Věříme, že si díky našim zkušenostem a kvalitě nabízeného portfolia, MEDISUN profi s.r.o. najde svoje věrné zákazníky.

Certifikáty

Certifikát kvality
Ochranná značka MEDI-INN

5 důvodů proč spolupracovat s námi

 1. Individuální přístup
  V naší společnosti pracuj profesionálové s mnohaletými zkušenostmi.
 2. Kvalitní výrobky
  Neustále se snažíme nacházet po celém světě takové zboží, které usnadní a zkvalitní našim klientům jejich důležitou práci. 
 3. Rychlé dodání
  Stále hledáme nové dodavatele. Chceme se rozvíjet a neustále přinášet našim klientům novinky v oboru.
 4. Vlastní výroba a vývoj
  Zaměřujeme se na spotřební materiál, hygienický program a ucelený program lékařského mobiliáře pro operační sály, laboratoře atd, specializované výrobky včetně přístrojů pro gastroenterologii, endoskopii, desinfektory...
 5. Experti na specifickou legislativu
  Máme přehled ve specifické legislativě a tradici českého zdravotnictví. 
 
Naše služby